دسته‌هااخبار بنیس

حضور گروه صنعتی ناربن بنیس در 21امین نمایشگاه بین‌اللملی شیرینی شکلات

گزارش تصویری نمایشگاه شیرینی و شکلات

یکی از اهداف گروه صنعتی ناربن بنیس، معرفی برند بنیس در قالب یک مجموعه کارآفرین، همچنین معرفی سبد محصولات خود، شناسایی فرصت‌ها و همچنین مذاکره با شرکت‌های داخلی و خارجی جهت افزایش نفوذ خود در بازارهای داخلی و خارجی می‌باشد.

به همین منظور گروه صنعتی نارن بنیس در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی شیرنی و شکلات واقع در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران حضور به هم رساند.

 

حضور مدیران ارشد از کارخانه ارس پر بنیس و همچنین گروه صنعتی ناربن بنیس (مدیران فروش، منابع انسانی، مارکتینگ و .. ) در این نمایشگاه جهت پاسخگویی به سوالات مشتریان و همکاران و همچنین مذاکره با سایر شرکت‌های مراجعه کننده به غرفه یکی از نکات قابل توجه این نمایشگاه بود.

لازم به ذکر است که در  این نمایشگاه، غرفه گروه صنعتی ناربن بنیس به عنوان 3 غرفه برتر نمایشگاه شیرینی و شکلات انتخاب و معرفی گردید.

حضور مداوم مدیر عامل محترم گروه صنعتی ناربن بنیس، جناب آقای رسولوی و مذاکره با رییس اتاق اصناف شکلات، نماینده مجلس شهرستان شبستر و همچنین ملاقات با مدیران بانک‌ها و بنیان‌گذار گروه شیرین عسل بخش هایی ازغرفه ما در نمایشگاه شیرینی و شکلات بوده است.

نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران فرصتی برای ارائه توانمندی‌های گروه صنعتی ناربن بنیس در حوزه صنایع غذایی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *