founder

بنیان‌گذار کارخانه بنیس

جناب آقای بیوک رسولوی بنیس
بنیان‌گذار کارخانه کیک و کلوچه بنیس

جناب آقای بیوک رسولوی، پسر ارشد میرزا آقا رسولوی، چهره ماندگار صنعت کیک و کلوچه ایران است. ایشان متولد اولین روز از ماه آذر در سال 1335 هستند و از دوران نوجوانی و جوانی در کنار پدر خود، فنون تولید کیک و کلوچه را به‌صورت علمی و عملی آموختند. سال‌ها بعد، پدر، کار را به پسران و به خصوص جناب آقای بیوک رسولوی منتقل کرد.
آقای بیوک رسولوی با هدف ایجاد اشتغال، جلوگیری از خروج ارز برای وارد کردن محصولات خارجی و ارائه محصولات باکیفیت ایرانی، در راه‌اندازی و توسعه کارخانه‌های کیک و کلوچه درنا و نیلو نقش اساسی داشتند. ایشان دستگاه‌هایی را وارد ایران کردند که بی سابقه بودند و پیش از این نمونه‌ای از آن وجود نداشت.
با گذشت سال‌ها، در یک روز بهاری در سال، 1384 که باران شدیدی در روستای بنیس می‌بارید، آقای رسولوی تصمیم گرفتند، کارخانه کیک و کلوچه بنیس را به زاددگاه خود یعنی روستای بنیس منتقل کنند.
مهم‌ترین هدف ایشان، ایجاد بسترهایی برای مهاجرت معکوس و جذب حداکثری نیروهای جوان منطقه بود. طرحی که با وجود مشکلات فراوان، نشان از وطن پرستی و عشق به توسعه و آبادانی داشت. با وارد کردن تجهیزات به روز، کم کم نیروهای فعال و کوشا جذب این کارخانه شدند و کارخانه کیک و کلوچه بنیس ساخته شد.
اکنون در کارخانه کیک و کلوچه بنیس بیش از 2000 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار هستند. کارخانه‌ای که علاوه بر کیک و کلوچه، ویفر، بیسکوئیت، شکلات، کاپ کیک و… را نیز با کیفیت بالا تولید می‌کند. آقای بیوک رسولوی، هم اکنون به عنوان بنیان‌گذار مجموعه صنعتی ناربن که دارای زیرمجموعه‌های متنوع است، مشغول به فعالیت هستند و همواره با تجربیات و تصمیم‌هایش، ارتقا، رشد و ترقی کسب و کارها را تضمین می‌نمایند.

 

 

managers

چارت سازمانی بنیس

رسولوی بنیس
آقای بیوک رسولوی بنیس
مدیر عامل هلدینگ گروه صنعتی ناربن
کارخانه کیک و کلوچه بنیس