شرکت ارس پر بنیس

شرکت ارس پر بنیس از سال 1383 فعالیت خود را با تولید انواع کیک اسفنجی، بیسکوییت و شکلات در زمینی به مساحت 27000 متر مربع، در روستای بنیس آغاز کرد. بنیس با دستگاه‌های مدرن، نیروی متخصص، دانش و تجربه‌ی سال‌ها کار و فعالیت، تلاش کرده تا بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را به بازار عرضه کند.

شرکت ارس پر بنیس در سال 1385 با اجرا و به کار گیری تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه‌های استاندارد بین المللی ISO9001:2008 , ISO 22000:2005 , ISO 14001:2004 OHSAS 18001:2007 و HACCP از شرکت توف نورد آلمان شد. همچنین اخذ گواهینامه حلال نیز توسط بنیس دریافت شده. این گواهی‌نامه امروزه از مهم‌ترین مدارک برای صادرات محصولات به بسیاری از کشورهای جهان است.

شرکت ارس پر بنیس در سال 1388 موفق به کسب عنوان کار آفرین برتر کشوری و استانی شده است. همچنین در سال 1389 کارخانه ارس پر بنیس، از طرف اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی به عنوان واحد نمونه کیفی استان انتخاب شده است.

شرکت ارس پر بنیس در تلاش است تا با بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه، مدرن‌ترین دستگاه‌ها و به کارگیری نیروهای متخصص محصولاتی باکیفیت و استاندارد را به سبد مواد غذایی خانواده شما برساند. در این مسیر اصول و مبانی اخلاقی که خود را متعهد به انجام آن می‌دانیم، به شرح زیر است.
• عرضه محصول سالم، بهداشتی و با کیفیت یکنواخت
• ارتباط مستمر با مشتریان به‌منظور شناخت نیازهای آنان
• متابعت از قوانین و مقررات ایمنی و کیفیت مواد غذایی، محیط زیست و ایمنی و بهداشت شغلی
• آموزش مستمر و مداوم نیروی انسانی
• بهبود مستمر فعالیت‌ها و اثر بخشی سیستم‌های مدیریت کیفیت، ایمنی مواد غذایی، محیط زیست، ایمنی و بهداشت شغلی
• کاهش آلودگی‌های زیست محیطی در راستای منافع و مسئولیت‌های اجتماعی سازمان
• تمرکز سازمان برای پیشگیری از بروز حوادث، مصدومیت، بیماری‌ها و به مخاطره افتادن ایمنی و بهداشت پرسنل
• تعهد در پاسخگویی به شکایات و رفع مشکلات
مسئولیت پذیری در برابر ذینفعان

  • اشتغال زائی برای جوانان و مردم بومی منطقه و اشتغال زایی پایدار
  • مصرف بهینه مواد و انرژی، کاهش ضایعات، پیشگیری از آلودگی‌ها و به حداقل رساندن ریسک‌های غذایی، ایمنی و بهداشت شغلی ناشی از محصولات و فعالیت‌های شرکت
  • ایجاد روحیه همکاری بین کارکنان و مدیریت
  • تقویت برند سازمان با توجه به ارتقای عملکرد
  • نوآوری، تمرکز بر بهبود و تولید محصولات باکیفیت

شرکت ارس پر بنیس در تلاش است تا در سال‌های آتی بتواند به عنوان تولید کننده برتر کشور و سازمانی پیشرو اقدام کند. این اقدامات شامل مسئولیت‌های اجتماعی بزرگ، حمایت از گونه‌های مهم گیاهی، مصرف آب کمتر، کاهش آب پنهان در محصول و ارتقای کیفیت است.
شرکت ارس پر بنیس می‌خواهد که محصولاتش در همه جای ایران و حتی جهان؛ با کیفیت، نوآوری و بهبود زندگی مردم شناخته شوند. همچنین احترام به محیط زیست و پیروی از دستورالعمل‌های ایمنی برای بنیس بسیار اهمیت دارد.

Certificates

گواهی نامه‌ها

خط تولید ویفر

ویفر یک وعده دوست داشتنی است. به خصوص اگر در آن از دو طعم شکلات و موز استفاده شده باشد و خود کارخانه آن‌را برایتان به خوبی برش داده باشد. این ویفر مناسب کسانی است که دوست دارند خود، اعضای خانواده و کودکان‌شان خوراکی‌های سالم و مقوی بخورند و مواد و ترکیبات جذاب را امتحان کنند. ویفر میوه‌ای دارک، به تنهایی و یا در کنار یک نوشیدنی بسیار عالی است. علاوه بر این اگر دوست داشته باشید، می‌توانید آن‌را با بستنی موزی، شکلاتی و… نیز سرو کنید تا از طعم خاص و عجیب آن شگفت زده شوید. این ویفر بنیس را می‌توانید به سادگی در سراسر ایران تهیه کرده و از آن لذت ببرید.

Benis company

بنیس تنها یک نام نیست

بسته بندی کیک سوترول

تورتا با داشتن طعم شگفت انگیز کاکائو می‌توانند بسیار شگفت انگیز و خاص باشند. حالا وقتی یک لایه شکلاتی و تزیین سس شکلات هم اضافه بشود، دیگر شگفتی طعم‌ها به حد بالا میرسد. این محصول بسیار باکیفیت و خاص است و می‌توان آن‌را به راحتی جایگزین محصولات خارجی باکیفیت و خاص کرد. بی‌شک با انتخاب کیک لایه‌ای تورتا بنیس، بسیار لذت خواهید برد و خواهید توانست یک طعم عالی و شگفت انگیز را تجربه کنید.