چطور می‌توانیم کمکتان کنیم؟

گروه صنعتی ناربن

بنیس تنها یک نام نیست

محصولات

مهم‌ترین محصولات بنیس در دسته کیک، ویفر، شکلات، بیسکوئیت، پودر کیک، کلوچه و کیک‌های دسری قرار می‌گیرد. شما می‌توانید در سایت بنیس درباره جزییات هر محصول بیشتر بخوانید.

در پروفایل هر محصول جدول‌های وزن و مواد اولیه هر کدام را می‌توانید ببینید. علاوه بر این اگر میزان کالری، قند و دیگر شاخص‌های گلیسیمی برایتان اهمیت دارد، می‌توانید این جدول را نیز درباره هر محصول بیابید.

بنیس برای تهیه محصولات باکیفیت، بهترین مواد اولیه را در نظر می‌گیرد. بیش از 70 درصد از مواد اولیه تولید داخل هستند. حدود 30 درصد از محصولات که بیشتر شامل کاکائو و قهوه هستند از کشورهای اصلی تولید کننده به ایران می‌آیند.

بنیس تلاش کرده است که تا 90 درصد مواقع، پاسخ به این سوال مثبت باشد. با این حال ممکن است در مواردی به خاطر حمل و نقل، نگهداری فروشندگان و… کمی تغییرات ظاهری اتفاق بیافتد.

بنیس در مجموعه شکلات‌های تخته‌ای و پذیرایی خود شکلات‌های کاملا گیاهی را ارائه می‌کند که می‌تواند برای افراد وگن جذاب باشد. در این شکلات‌ها از شیر و تخم مرغ خبری نیست و می‌توان آنها را برای پذیرایی یا تهیه انواع دسر، بستنی و… استفاده کرد.

یکی از مهمترین نکاتی که در تولید محصولات بنیس به آن پرداخته‌ایم انتخاب ماده اولیه مناسب برای بسته‌بندی و ارائه محصولات است. در این راستا از موادی استفاده کرده‌ایم که در برابر گرما، تغییرات دما، جابه‌جایی و…است. در نتیجه می‌توانید با اطمینان محصولات بنیس را در سراسر ایران و حتی کشورهای دیگر مصرف کنید.

ثبت سفارش

در سایت بنیس محصولات را از جنبه‌های گوناگون بررسی فرمایید. سپس جهت سفارش محصولات به تعداد مورد نظر، با شماره 02144015115 داخلی 304 تماس حاصل بفرمایید.

بنیس خدمات متنوعی را برای ارائه محصولات در نظر گرفته است. در نتیجه شما با هر میزان فضا و نیاز می‌توانید برای فروش محصولات اقدام نمایید. برای این منظور کافی است با شماره دفتر مرکزی تهران تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان مربوطه راهنمایی‌تان کنند.

محصولات بنیس را (به صورت تک و خورده) از کجا بخرم؟
کلیه محصولات بنیس در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور قابل تهیه هستند. علاوه بر فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های محلی نیز در مسیر فروش محصولات قرار دارند.

به زودی فروش محصولات در دی جی کالا آغاز خواهد شد و شما می‌توانید آنها را در تعداد مورد نظرتان سفارش دهید.

بله به زودی می‌توانید محصولات بنیس را به صورت آنلاین سفارش دهید و آنها را درب منزل و محل کارتان دریافت نمایید.

اخذ نمایندگی

بله! بنیس از تمامی علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا در جهت اخذ نمایندگی فروش در تمام استان‌ها و شهرها اقدام به فروش محصولات بنیس نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ نمایندگی فروش محصولات بنیس لطفا با دفتر مرکزی تهران تماس بگیرید.

بله نمایندگی‌ها از به ‌روزترین و بهترین محصولات بنیس آگاهند. آنها می‌توانند پیش از سایرین در جریات تغییرات قرار بگیرند و به عنوان پیشرو، محصولات را ارائه کنند..

بنیس با توجه به ظرفیت و امکانات هر منطقه، استان، شهر و حتی روستا برآورد تعداد نمایندگی را دارد. در نتیجه ممکن است منطقه شما به نمایندگان دیگری هم نیاز داشته باشد. در نتیجه اگر مایل به این شیوه از همکاری هستید، حتما با ما تماس بگیرید.

شعب فروش

در صورتی که شما فروشگاه زنجیره‌ای هستید و می‌خواهید محصولات بنیس را ارائه کنید می‌توانید مدیر فروش در دفتر تهران تماس گرفته و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.

در سایت بنیس در قسمت شعبه‌ها می‌توانید لیست کاملی از شعبه‌های بنیس را به همراه آدرس، تلفن و اسامی مدیران شعبه‌ها دریافت کنید.

بله مانند دیگر قسمت‌های سایت کارخانه بنیس، لیست شعبه‌ها نیز به روز رسانی شده و تغییرات آن در اسرع وقت اعمال می‌گردد.

بنیس با توجه به ظرفیت و امکانات هر منطقه، استان، شهر و حتی روستا برآورد تعداد نمایندگی را دارد. در نتیجه ممکن است منطقه شما به نمایندگان دیگری هم نیاز داشته باشد. در نتیجه اگر مایل به این شیوه از همکاری هستید، حتما با ما تماس بگیرید.